EPG for SPORT PLUS HD - IPTV Box < Back

Timezone: GMT+
EPG for SPORT PLUS HD
Date Start Long Title Description Detailed description
22-01-2019  21:10   01:15 (55%)  Тенис: Петра Квитова - Су Уей Сие  Sydney International, Сидни, WTA Premier, повторение  
22-01-2019  22:25   02:20   Тенис: Слоун Стивънс - Юлия Путинцева  Sydney International, Сидни, WTA Premier, повторение  
23-01-2019  00:45   01:35   Тенис: Александра Саснович - Тимеа Бачински  Sydney International, Сидни, WTA Premier - I четвъртфинал, повторение  
23-01-2019  02:20   01:30   Тенис: Ашли Барти - Ализе Мертенс  Sydney International, Сидни, WTA Premier - II четвъртфинал, повторение  
23-01-2019  03:50   01:00   Тенис: Юлия Путинцева - Кики Бертенс  Sydney International, Сидни, WTA Premier - III четвъртфинал, повторение  
23-01-2019  04:50   01:40   Тенис: Петра Квитова - Анжелик Кербер  Sydney International, Сидни, WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение  
23-01-2019  06:30   01:30   Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс  Sydney International, Сидни, WTA Premier - I полуфинал, повторение  
23-01-2019  08:00   01:00   Дебютантите в Ла Лига  документален филм  
23-01-2019  09:00   00:30   Градовете на Ла Лига: Уеска  документален филм  
23-01-2019  09:30   00:30   Класически коли  2 еп., документална поредица  
23-01-2019  10:00   02:00   Футбол: Селта /Виго/ - Валенсия  Примера Дивисион, сезон 2018/19, повторение  
23-01-2019  12:00   01:10   Мото: 51-во издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм  повторение  
23-01-2019  13:10   00:20   Головете на Ла Лига  20 еп., избрани моменти от изминалия кръг  
23-01-2019  13:30   01:30   Тенис: Като/Ниномия - Янг/Ланг  2018 WTA Elite Trophy, Джухай - I полуфинал, повторение  
23-01-2019  15:00   02:00   Тенис: Киченок/Киченок - Аояма/Мирозава  2018 WTA Elite Trophy, Джухай - двойки финал и награждаване, повторение  
23-01-2019  17:00   02:00   Футбол: Бетис - Жирона  Примера Дивисион, сезон 2018/19, повторение  
23-01-2019  19:00   00:30   Класически коли  3 еп., документална поредица  
23-01-2019  19:30   00:30   Градовете на Ла Лига: Вайекас  документален филм  
23-01-2019  20:00   01:00   Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание  повторение  
23-01-2019  21:00   02:30   Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс  Sydney International, Сидни, WTA Premier - I полуфинал, повторение  
23-01-2019  23:30   01:20   Тенис: Александра Саснович - Петра Квитова  Sydney International, Сидни, WTA Premier - II полуфинал, повторение  
24-01-2019  00:50   02:40   Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова  Sydney International, Сидни, WTA Premier - финал, повторение  
24-01-2019  03:30   02:20   Тенис: Ана Каролина Шмидлова - Белинда Бенчич  Hobart International, Хобарт, WTA International - I полуфинал, повторение  
24-01-2019  05:50   01:30   Тенис: София Кенин - Ализ Корне  Hobart International, Хобарт, WTA International - II полуфинал, повторение  
24-01-2019  07:20   01:40   Тенис: София Кенин - Ана Каролина Шмидлова  Hobart International, Хобарт, WTA International - финал и награждаване, повторение  
24-01-2019  09:00   00:30   Градовете на Ла Лига: Вайекас  документален филм  
24-01-2019  09:30   00:30   Класически коли  3 еп., документална поредица  
24-01-2019  10:00   02:00   Футбол: Хетафе - Алавес  Примера Дивисион, сезон 2018/19, повторение  
24-01-2019  12:00   01:00   Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание  повторение  
24-01-2019  13:00   02:30   Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс  Sydney International, Сидни, WTA Premier - I полуфинал, повторение  
24-01-2019  15:30   01:30   Тенис: Александра Саснович - Петра Квитова  Sydney International, Сидни, WTA Premier - II полуфинал, повторение  
24-01-2019  17:00   02:00   Футбол: Уеска - Атлетико /М/  Примера Дивисион, сезон 2018/19, повторение  
24-01-2019  19:00   00:30   Класически коли  4 еп., документална поредица  
24-01-2019  19:30   02:30   Тенис: Ашли Барти - Петра Квитова  Sydney International, Сидни, WTA Premier - финал, повторение  
24-01-2019  22:00   01:20   Тенис: Дария Касаткина - Медисън Кийс  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение  
24-01-2019  23:20   01:30   Тенис: Бузарнеску/Росолска - Аояма/Марозава  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение  
25-01-2019  00:50   01:45   Тенис: Като/Ниномия - Киченок/Киченок  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение  
25-01-2019  02:35   01:15   Тенис: Бузарнеску/Росолска - Танг/Шън  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение  
25-01-2019  03:50   01:20   Тенис: Като/Ниномия - Янг/Ланг  2018 WTA Elite Trophy, Джухай - I полуфинал, повторение  
25-01-2019  05:10   01:40   Тенис: Аояма/Мирозава - Танг/Шън  2018 WTA Elite Trophy, Джухай - II полуфинал, повторение  
25-01-2019  06:50   02:10   Тенис: Киченок/Киченок - Аояма/Мирозава  2018 WTA Elite Trophy, Джухай - двойки финал и награждаване, повторение  
25-01-2019  09:00   00:30   Головете на Ла Лига  20 еп., избрани моменти от изминалия кръг  
25-01-2019  09:30   00:30   Класически коли  4 еп., документална поредица  
25-01-2019  10:00   02:00   Футбол: Барселона - Леганес  Примера Дивисион, сезон 2018/19, повторение  
25-01-2019  12:00   01:40   Тенис: Арина Сабаленка - Ашли Барти  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение  
25-01-2019  13:40   01:20   Тенис: Елиз Мертенс - Анет Контавейт  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение  
25-01-2019  15:00   02:10   Тенис: Дария Касаткина - Киан Уан  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение  
25-01-2019  17:10   01:50   Футбол: Виляреал - Атлетик /Б/  Примера Дивисион, сезон 2018/19, повторение  
25-01-2019  19:00   01:00   Футбол: Примера Дивисион  обзор на изминалия кръг  
25-01-2019  20:00   02:15   Тенис: Юлия Гьоргес - Анет Контавейт  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение  
25-01-2019  22:15   01:20   Тенис: Дария Касаткина - Медисън Кийс  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение  
25-01-2019  23:35   02:25   Тенис: Гарбине Мугуруса - Жан Шуай  2018 WTA Elite Trophy, Джухай, повторение