EPG for EUROSPORT 2 NORTH - IPTV Box < Back

Timezone: GMT+
EPG for EUROSPORT 2 NORTH
Date Start Long Title Description Detailed description
22-03-2019  12:30   00:30 (29%)  WATTS! - Martovski specijal    
22-03-2019  13:00   01:00   BIATLON: Svetski kup Oslo 7.5km sprint ūene  Световна купа в Осло, спринт, жени  
22-03-2019  14:00   00:30   UMETNIČKO KLIZANJE: Svetsko prvenstvo Saitama Ūene Slobodan Program  Световно първенство в Сайтама, жени, волна програма  
22-03-2019  14:30   02:00   BICIKLIZAM: Bredene Koksijde klasik  Бредене Коксейде Класик, директно  
22-03-2019  16:30   01:30   UMETNIČKO KLIZANJE: Svetsko prvenstvo Saitama Kratak ples  Световно първенство в Сайтама, танцови двойки, кратка програма  
22-03-2019  18:00   03:00   KARLING: Svetsko prvenstvo Danska Grupna faza ūene Kanada - Danska  Световно първенство в Дания, Канада - Дания, директно  
22-03-2019  21:00   00:05   Vesti    
22-03-2019  21:05   01:55   UMETNIČKO KLIZANJE: Svetsko prvenstvo Saitama Ūene Slobodan Program  Световно първенство в Сайтама, жени, волна програма  
22-03-2019  23:00   00:25   WATTS! - Martovski specijal    
22-03-2019  23:25   00:05   Vesti    
22-03-2019  23:30   01:00   SKIJAĐKO TRČANJE: Svetski kup Kvebek Sprint slobodno  Световна купа в Квебек, спринт  
23-03-2019  00:30   00:30   RELI: FIA Evropski reli đampionat, Aįores, Dan 2  Рали Азорски о-ви, втори ден  
23-03-2019  01:00   01:00   BICIKLIZAM: Bredene Koksijde klasik  Бредене Коксейде Класик  
23-03-2019  02:00   02:00   KARLING: Svetsko prvenstvo Danska Grupna faza ūene Kanada - Danska  Световно първенство в Дания, Канада - Дания  
23-03-2019  04:00   01:30   SKIJAĐKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Planica, Slovenija, VS 240  Световна купа в Планица, индивидуално състезание  
23-03-2019  05:30   00:30   Европейски рали шампионат  Рали Азорски о-ви, втори ден  
23-03-2019  06:00   01:00   Биатлон  Световна купа в Осло, спринт, мъже  
23-03-2019  07:00   01:00   Ски бягане  Световна купа в Квебек, спринт  
23-03-2019  08:00   00:30   Куриози    
23-03-2019  08:30   04:15   Фигурно пързаляне  Световно първенство в Сайтама, мъже, волна програма, директно  
23-03-2019  12:45   00:45   Колоездене  Бредене Коксейде Класик  
23-03-2019  13:30   03:00   Колоездене  Милано - Сан Ремо, директно  
23-03-2019  16:30   01:30   Фигурно пързаляне  Световно първенство в Сайтама, танцови двойки, волна програма  
23-03-2019  18:00   03:00   Кърлинг  Световно първенство в Дания, полуфинал, жени, директно  
23-03-2019  21:00   00:05   Новини    
23-03-2019  21:05   01:55   Колоездене  Милано - Сан Ремо  
23-03-2019  23:00   00:25   Биатлон  Световна купа в Осло, преследване, жени  
23-03-2019  23:25   00:05   Новини    
23-03-2019  23:30   00:30   Европейски рали шампионат  Рали Азорски о-ви, обзор  
24-03-2019  00:00   00:30   Формула Е  Състезание в Саня, Китай  
24-03-2019  00:30   01:30   Ски полети  Световна купа в Планица, отборно състезание  
24-03-2019  02:00   02:00   Кърлинг  Световно първенство в Дания, полуфинал, жени  
24-03-2019  04:00   01:30   Ски полети  Световна купа в Планица, отборно състезание  
24-03-2019  05:30   00:30   Европейски рали шампионат  Рали Азорски о-ви, обзор  
24-03-2019  06:00   03:00   Фигурно пързаляне  Световно първенство в Сайтама, гала, директно  
24-03-2019  09:00   03:00   Кърлинг  Световно първенство в Дания, малък финал, жени, директно  
24-03-2019  12:00   01:00   Мотокрос  Световен шампионат във Великобритания, клас MX2, първо състезание, директно  
24-03-2019  13:00   01:00   Мотокрос  Световен шампионат във Великобритания, клас MXGP, първо състезание, директно  
24-03-2019  14:00   00:30   Формула Е  Състезание в Саня, Китай  
24-03-2019  14:30   00:30   Мотокрос  Световен шампионат във Великобритания, клас MX2, първо състезание  
24-03-2019  15:00   01:00   Мотокрос  Световен шампионат във Великобритания, клас MX2, второ състезание, директно  
24-03-2019  16:00   01:00   Мотокрос  Световен шампионат във Великобритания, клас MXGP, второ състезание, директно  
24-03-2019  17:00   01:00   Колоездене  Купа на Франция Гран При Денен  
24-03-2019  18:00   01:30   Конен спорт  Сот Ермес в Париж, трета част  
24-03-2019  19:30   00:05   Новини    
24-03-2019  19:35   00:55   Ски полети  Световна купа в Планица, индивидуално състезание  
24-03-2019  20:30   00:30   Ски бягане  Световна купа в Квебек, 15 км, мъже  
24-03-2019  21:00   00:30   Мотокрос  Световен шампионат във Великобритания, клас MXGP, второ състезание  
24-03-2019  21:30   00:30   Биатлон  Световна купа в Осло, масов старт, жени