EPG for EUROSPORT 2 NORTH - IPTV Box < Back

Timezone: GMT+
EPG for EUROSPORT 2 NORTH
Date Start Long Title Description Detailed description
22-01-2019  20:00   02:30 (49%)  TENIS: Australijan Open, Četvrtfinale  Открито първенство на Австралия, четвъртфинали  
22-01-2019  22:30   00:55   SKIJAĐKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Zakopane, Poljska, VS-134m  Световна купа в Закопане  
22-01-2019  23:25   00:05   Vesti    
22-01-2019  23:30   00:30   BIATLON: Svetski kup Ruhpolding Women - 12,5km Mass Start  Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени  
23-01-2019  00:00   00:30   BIATLON: Svetski kup Ruhpolding Men - 15km Mass Start  Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже  
23-01-2019  00:30   00:45   ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Vengen, Slalom muđkarci 2.trka  Световна купа във Венген, слалом, мъже  
23-01-2019  01:15   00:45   ALPSKO SKIJANJE: Svetski kup, Kortina d`Ampeco, Super-G ūene  Световна купа в Кортина, супер Г, жени  
23-01-2019  02:00   01:00   SKIJAĐKI SKOKOVI: FIS Svetski kup - Zakopane, Poljska, VS-134m  Световна купа в Закопане  
23-01-2019  03:00   00:30   BIATLON: Svetski kup Ruhpolding Women - 12,5km Mass Start  Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени  
23-01-2019  03:30   00:30   Биатлон  Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже  
23-01-2019  04:00   02:00   Снукър  Турнир Мастърс, финал  
23-01-2019  06:00   01:00   Ски скокове  Световна купа в Закопане  
23-01-2019  07:00   00:30   Биатлон  Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени  
23-01-2019  07:30   00:30   Биатлон  Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже  
23-01-2019  08:00   00:45   Ски алпийски дисциплини  Световна купа във Венген, слалом, мъже  
23-01-2019  08:45   00:45   Ски алпийски дисциплини  Световна купа в Кортина, супер Г, жени  
23-01-2019  09:30   00:30   Формула Е  Преди старта в Сантиаго  
23-01-2019  10:00   01:30   Снукър  Турнир Мастърс, финал  
23-01-2019  11:30   02:30   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, жени, кратка програма, директно  
23-01-2019  14:00   00:30   Биатлон  Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже  
23-01-2019  14:30   00:30   Формула Е  Преди старта в Сантиаго  
23-01-2019  15:00   01:45   Снукър  Турнир Мастърс, финал  
23-01-2019  16:45   02:55   Тенис  Открито първенство на Австралия, четвъртфинали  
23-01-2019  19:40   00:05   Новини    
23-01-2019  19:45   00:45   Ски алпийски дисциплини  Световна купа в Кортина, супер Г, жени  
23-01-2019  20:30   01:15   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, жени, кратка програма  
23-01-2019  21:45   01:10   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, спортни двойки, кратка програма  
23-01-2019  22:55   00:05   Новини    
23-01-2019  23:00   01:00   Колоездене  Обиколка на Австралия, обзор  
24-01-2019  00:00   01:00   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, жени, кратка програма  
24-01-2019  01:00   01:00   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, спортни двойки, кратка програма  
24-01-2019  02:00   00:30   Биатлон  Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени  
24-01-2019  02:30   00:30   Биатлон  Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже  
24-01-2019  03:00   01:00   Ски скокове  Световна купа в Закопане  
24-01-2019  04:00   01:00   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, жени, кратка програма  
24-01-2019  05:00   01:00   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, спортни двойки, кратка програма  
24-01-2019  06:00   02:00   Снукър  Турнир Мастърс, финал  
24-01-2019  08:00   00:30   Биатлон  Световна купа в Руполдинг, масов старт, жени  
24-01-2019  08:30   00:30   Биатлон  Световна купа в Руполдинг, масов старт, мъже  
24-01-2019  09:00   01:00   Ски скокове  Световна купа в Закопане  
24-01-2019  10:00   00:30   Формула Е  Преди старта в Сантиаго  
24-01-2019  10:30   01:15   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, спортни двойки, кратка програма  
24-01-2019  11:45   03:00   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, мъже, кратка програма, директно  
24-01-2019  14:45   01:00   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, спортни двойки, кратка програма  
24-01-2019  15:45   01:15   Биатлон  Световна купа в Антхолц, спринт, жени  
24-01-2019  17:00   01:30   Тенис  Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, момичета  
24-01-2019  18:30   01:25   Тенис  Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, момчета  
24-01-2019  19:55   00:05   Новини    
24-01-2019  20:00   02:40   Колоездене на писта  Шест дни на Берлин, първи ден, директно  
24-01-2019  22:40   00:05   Новини    
24-01-2019  22:45   00:30   Формула Е  Преди старта в Сантиаго  
24-01-2019  23:15   01:00   Биатлон  Световна купа в Антхолц, спринт, жени  
25-01-2019  00:15   01:45   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, спортни двойки, волна програма  
25-01-2019  02:00   01:00   Биатлон  Световна купа в Антхолц, спринт, жени  
25-01-2019  03:00   01:00   Фигурно пързаляне  Европейско първенство в Минск, спортни двойки, волна програма  
25-01-2019  04:00   04:00   Тенис  Открито първенство на Австралия, полуфинали, младежи, директно  
25-01-2019  08:00   00:45   Ски скокове  Световна купа в Закопане  
25-01-2019  08:45   01:15   Ски скокове  Световна купа в Сапоро, квалификация, директно  
25-01-2019  10:00   02:00   Ски алпийски дисциплини  Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже, директно  
25-01-2019  12:00   00:30   Ски скокове  Световна купа в Сапоро, квалификация  
25-01-2019  12:30   02:30   Спускане с шейни  Световно първенство във Винтерберг, спринт, директно  
25-01-2019  15:00   03:00   Тенис  Открито първенство на Австралия, полуфинали, жени  
25-01-2019  18:00   01:00   Тенис  Открито първенство на Австралия, полуфинали, мъже  
25-01-2019  19:00   00:30   Бундеслига  Преди кръга  
25-01-2019  19:30   02:00   Бундеслига  Херта - Шалке 04, директно  
25-01-2019  21:30   01:15   Колоездене на писта  Шест дни на Берлин, втори ден, директно  
25-01-2019  22:45   01:40   Тенис  Открито първенство на Австралия, полуфинали, мъже