EPG for BNT HD - IPTV Box < Back

Timezone: GMT+
EPG for BNT HD
Date Start Long Title Description Detailed description
22-01-2019  20:00   02:05 (26%)  Матура  игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Кристиан Мунджуи, в ролите: Адриан Титиени, Мария-Виктория Драгус, Лиян Бугнар и др.  
22-01-2019  22:05   02:25   Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом  мъже  
23-01-2019  00:30   00:10   Спортни новини    
23-01-2019  00:40   01:50   Тенис-турнир ASB Classic: Леонардо Майер /Аржентина/ - Тенис Сендгрън /САЩ/  четвъртфинална среща  
23-01-2019  02:30   00:30   Адреналин  магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/  
23-01-2019  03:00   00:30   Планинско колоездене: Roc d'Azur  репортаж  
23-01-2019  03:30   00:30   Световна купа по сноуборд  магазинно предаване  
23-01-2019  04:00   01:45   Световна купа по сноуборд: сноубордкрос    
23-01-2019  05:45   00:15   Часът на спорта    
23-01-2019  06:00   00:30   Спортисимо  спортно-развлекателно предаване  
23-01-2019  06:30   00:30   История за цяла една нация: Хърватия  документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018  
23-01-2019  07:00   00:45   Двойно оцеляване  документална поредица /2 сезон, 12 епизод/  
23-01-2019  07:45   00:45   Извън играта    
23-01-2019  08:30   01:15   Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом    
23-01-2019  09:45   01:45   Тенис-турнир ASB Classic: Тейлър Фритц /САЩ/ - Камерън Нори /Великобритания/  четвъртфинална среща  
23-01-2019  11:30   00:15   Часът на спорта    
23-01-2019  11:45   00:10   Спортни новини    
23-01-2019  11:55   03:10   Тенис-турнир ASB Classic: Пабло Кареньо Буста /Испания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/  четвъртфинална среща  
23-01-2019  15:05   00:25   Адреналин  магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/  
23-01-2019  15:30   00:45   Двойно оцеляване  документална поредица /3 сезон, 1 епизод/  
23-01-2019  16:15   00:30   Световна купа по ски-свободен стил  магазинно предаване  
23-01-2019  16:45   00:30   История за цяла една нация: Франция  документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018  
23-01-2019  17:15   02:05   Матура  игрален филм  
23-01-2019  19:20   00:10   Спортни новини    
23-01-2019  19:30   00:30   Спортисимо  спортно-развлекателно предаване  
23-01-2019  20:00   01:45   Предел на риска  игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Джей.Си.Чандър, в ролите: Джеръми Айрънс, Кевин Спейси, Пол Бетани и др.  
23-01-2019  21:45   03:00   Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите  с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.  
24-01-2019  00:45   00:10   Спортни новини    
24-01-2019  00:55   01:45   Тенис-турнир ASB Classic: Тейлър Фритц /САЩ/ - Камерън Нори /Великобритания/  четвъртфинална среща  
24-01-2019  02:40   00:30   Световна купа по ски-свободен стил  магазинно предаване  
24-01-2019  03:10   00:50   Лига Европа - обзор на груповата фаза  магазинно предаване /7 епизод/  
24-01-2019  04:00   01:35   Световна купа по сноуборд: сноубордкрос    
24-01-2019  05:35   00:25   Адреналин  магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/  
24-01-2019  06:00   00:30   Спортисимо  спортно-развлекателно предаване  
24-01-2019  06:30   00:30   История за цяла една нация: Англия  документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018  
24-01-2019  07:00   00:45   Двойно оцеляване  документална поредица /3 сезон, 1 епизод/  
24-01-2019  07:45   01:25   Тенис-турнир ASB Classic: Тенис Сендгрън /САЩ/ - Филип Колшрайбер /Германия/  полуфинална среща  
24-01-2019  09:10   02:00   Тенис-турнир ASB Classic: Камерън Нори /Великобритания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/  полуфинална среща  
24-01-2019  11:10   00:30   Ветроходството отблизо  магазинно предаване /12 епизод/  
24-01-2019  11:40   00:10   Аз съм...    
24-01-2019  11:50   00:10   Спортни новини    
24-01-2019  12:00   00:30   Световна купа по ски-свободен стил  магазинно предаване  
24-01-2019  12:30   03:00   Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите  с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.  
24-01-2019  15:30   00:45   Двойно оцеляване  документална поредица /3 сезон, 2 епизод/  
24-01-2019  16:15   00:45   Лига Европа - обзор на груповата фаза  магазинно предаване /7 епизод/  
24-01-2019  17:00   01:50   Предел на риска  игрален филм  
24-01-2019  18:50   00:30   Световна купа по ски-алпийски дисциплини  магазинно предаване  
24-01-2019  19:20   00:10   Спортни новини    
24-01-2019  19:30   00:30   Спортисимо  спортно-развлекателно предаване  
24-01-2019  20:00   01:45   Ястребът умира  игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Джулиан Голдбъргър, в ролите: Пол Джиамати, Мишел Уилямс, Робърт Уиздъм и др.  
24-01-2019  21:45   03:00   Автомобилно състезание на шампионите  с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.  
25-01-2019  00:45   00:10   Спортни новини    
25-01-2019  00:55   02:15   Тенис-турнир ASB Classic: Камерън Нори /Великобритания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/  полуфинална среща  
25-01-2019  03:10   00:50   Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай  обзорна програма  
25-01-2019  04:00   01:15   Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом    
25-01-2019  05:15   00:30   Световна купа по ски-алпийски дисциплини  магазинно предаване  
25-01-2019  05:45   00:15   Аз съм...    
25-01-2019  06:00   00:30   Спортисимо  спортно-развлекателно предаване  
25-01-2019  06:30   00:30   История за цяла една нация: Франция  документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018  
25-01-2019  07:00   00:45   Двойно оцеляване  документална поредица /3 сезон, 2 епизод/  
25-01-2019  07:45   01:50   Тенис-турнир ASB Classic: Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/  финал  
25-01-2019  09:35   02:25   Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом  мъже  
25-01-2019  12:00   00:05   Спортни новини    
25-01-2019  12:05   00:25   Адреналин  магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/  
25-01-2019  12:30   03:00   Автомобилно състезание на шампионите  с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.  
25-01-2019  15:30   00:45   Двойно оцеляване  документална поредица /3 сезон, 3 епизод/  
25-01-2019  16:15   00:45   Извън играта    
25-01-2019  17:00   01:50   Ястребът умира  игрален филм  
25-01-2019  18:50   00:30   Световна купа по сноуборд  магазинно предаване  
25-01-2019  19:20   00:10   Спортни новини    
25-01-2019  19:30   00:30   Спортисимо  спортно-развлекателно предаване  
25-01-2019  20:00   01:55   Вреда  игрален филм /копродукция, 1992г./, режисьор Луи Мал, в ролите: Джеръми Айрънс, Жулиет Бинош, Питър Стормаре, Миранда Ричардсън и др.  
25-01-2019  21:55   01:15   Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом    
25-01-2019  23:10   00:10   Спортни новини    
25-01-2019  23:20   03:05   Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите  с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.