Програмата в момента - EPG
Timezone autodetect : -08:00 (DST:1). Select different timezone: (including +1h Daylight saving)

No Channel Start Long Title Description
 1   Action Plus HD  20:40   01:45 (91%) 
 
 Суперагент Макгрубер екшън, комедия, САЩ, 2010, Режисьор: Йорма Таконе, В ролите: Райън Фелипе, Вал Килмър, Бил Хадер, Кристън Уайг, Мая Рудолф, Райс Койро
 2   Alfa TV  21:00   02:00 (63%) 
 
 Събеседниците на Добро утро, българи 
 3   Animal Planet  22:15   00:55 (1%) 
 
 Pitbul terijeri i bivđi zatvorenici Марая е опустошена, когато научава за смъртта на свой приятел. По-късно двойка от миналото на Тиа иска да осинови четири кучета.
 4   AXN  22:10   01:00 (10%) 
 
 Възприятия сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2014 (Move mouse over for detailed description.)
 5   Balkanika  20:00   04:00 (56%) 
 
 Tick Tack 
 6   BNT 1  22:00   00:30 (53%) 
 
 Пътеки повторение (Move mouse over for detailed description.)
 7   BNT 2  22:15   00:15 (7%) 
 
 Приключенията на горските мечоци сериен анимационен филм, 8 епизод
 8   BNT HD  20:00   02:20 (97%) 
 
 Футбол: САЩ - Холандия финал на световното първенство за жени
 9   BNT World  22:00   02:00 (13%) 
 
 Футбол Арсенал - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
 10   bTV  22:00   03:00 (8%) 
 
 Тази събота и неделя /най-доброто/
 11   bTV HD  22:00   03:00 (8%) 
 
 Тази събота и неделя /най-доброто/
 12   bTV Action  22:00   00:30 (53%) 
 
 Коли на мечтите автомобилна поредица, с.2 еп.4
 13   bTV Cinema  22:00   01:45 (15%) 
 
 Шофьорски курс комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др. (Move mouse over for detailed description.)
 14   bTV Comedy  21:00   02:00 (63%) 
 
 Стъпка по стъпка сериал
 15   bTV Lady  22:00   02:00 (13%) 
 
 Всичко може да се случи сериал, с. 2, еп. 15, 16 (Move mouse over for detailed description.)
 16   Cartoon Network  22:12   00:18 (22%) 
 
 Невероятният свят на Гъмбол 
 17   Comedy Plus  21:55   01:45 (20%) 
 
 Сестрите Вампирки 2 семеен, Германия, 2014, Режисьор: Волфганг Гроос, В ролите: Диана Амфт, Джейми Бик, Щипе Ерцег, Георг Фридрих и др.
 18   Destination BG  21:10   01:10 (94%) 
 
 Цивилизацията на Мехомия документален филм (Move mouse over for detailed description.)
 19   Diema  19:40   03:05 (84%) 
 
 Щурите съседи сериал, сезон 2, 2 епизода (Move mouse over for detailed description.)
 20   Diema Family  20:30   03:30 (50%) 
 
 Остани с мен сериен филм, 3 епизода (Move mouse over for detailed description.)
 21   Diema Sport 2  22:00   00:30 (53%) 
 
 Бразди (най-доброто)   (Move mouse over for detailed description.)
 22   Discovery Channel  22:00   00:30 (53%) 
 
 Как се прави...: Корпуси на коли от NASCAR/ Кани за кафе Още предмети от ежедневието под микроскопа на "Как се прави..."
 23   Disney Channel  22:00   00:30 (53%) 
 
 Мега-чудесата на калинката и черния котарак 
 24   Eurosport 1  22:00   01:30 (17%) 
 
 Medjunarodni Đampionat Kina, Finale Международен шампионат на Китай, финал
 25   Eurosport 1 HD  22:00   01:30 (17%) 
 
 Medjunarodni Đampionat Kina, Finale Международен шампионат на Китай, финал
 26   Eurosport 2 North  21:30   01:00 (76%) 
 
 Trka oko Jute Etapa 5 Обиколка на Юта, пети етап
 27   Fan TV  21:00   04:00 (31%) 
 
 Утрото сутрешен музикален блок
 28   Film Plus  22:00   03:30 (7%) 
 
 Голф: Европейски тур D+D Real Czech Masters
 29   Fine Living Network  22:15   00:25 (4%) 
 
 Джада у дома Корейското барбекю на Джада
 30   Folklor TV  20:50   02:10 (66%) 
 
 Добро утро! 
 31   Fox  21:30   00:55 (83%) 
 
 Макгайвър втори сезон (Move mouse over for detailed description.)
 32   Fox Crime  22:15   01:00 (1%) 
 
 Шекспир и Хатауей: Частни детективи сериал (Move mouse over for detailed description.)
 33   Fox Life  22:15   00:25 (4%) 
 
 Кое е това момиче? трети сезон (Move mouse over for detailed description.)
 34   History Channel  22:10   00:25 (24%) 
 
 Спецове в заложната къща Пълен фалит (Move mouse over for detailed description.)
 35   History HD  22:10   00:25 (24%) 
 
 Спецове в заложната къща Пълен фалит (Move mouse over for detailed description.)
 36   Hobby lov  22:00   01:00 (26%) 
 
 Сезон за сафари: Ловно приключение в Албърта с Арчи Несбит тв поредица (Move mouse over for detailed description.)
 37   Hobby TV HD  22:00   01:00 (26%) 
 
 Риболовни страсти: Шарани на яз. Бозвелийско - 2 част тв поредица (Move mouse over for detailed description.)
 38   Hobby TV  21:30   01:00 (76%) 
 
 Риби и такъми: Силиконови игри тв поредица (Move mouse over for detailed description.)
 39   Kanal 3  22:00   00:30 (53%) 
 
 Пулс избрано
 40   NatGeo Wild HD  22:15   00:45 (2%) 
 
 Езерни убийци  (Move mouse over for detailed description.)
 41   National Geographic  22:00   01:00 (26%) 
 
 Разследване на самолетни катастрофи Смъртоносен наклон (Move mouse over for detailed description.)
 42   Nickelodeon  22:05   00:30 (36%) 
 
 Пес Патрул 
 43   Nova Sport  18:00   05:00 (85%) 
 
 Край на програмата 
 44   Nova TV  22:00   02:00 (13%) 
 
 Събуди се сутрешен уикенд блок (Move mouse over for detailed description.)
 45   On Air  22:00   01:00 (26%) 
 
 Брюксел 1 повторение: предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова (Move mouse over for detailed description.)
 46   Perviy Kanal  21:55   00:30 (70%) 
 
 Часовой образователно предаване, Русия, 2019 (Move mouse over for detailed description.)
 47   Planeta Folk  22:00   00:30 (53%) 
 
 Традиция и новаторство модерен фолк
 48   Planeta HD  22:10   00:30 (20%) 
 
 Show Time музикална програма
 49   Planeta TV  22:10   00:30 (20%) 
 
 Златните хитове на Пайнер най-доброто през годините
 50   Ring BG  22:00   02:00 (13%) 
 
 Купа на африканските нации: Уганда - Египет 
 51   Skat TV  22:00   02:15 (11%) 
 
 Ранни вести сутрешен информационен блок
 52   Sport Plus HD  21:00   01:30 (84%) 
 
 Вива Ла Лига: Превю на сезон 2019/2020 документален филм
 53   Super 7  90:00   12:00 (68%) 
 
 ID Extra 
 54   TCM  22:12   00:18 (22%) 
 
 Невероятният свят на Гъмбол 
 55   The Voice  20:00   04:00 (56%) 
 
 Snooza 
 56   Tiankov TV  90:00   12:00 (68%) 
 
 Tiankov TV 
 57   TLC  22:00   01:00 (26%) 
 
 Velike romske svadbe - Amerika Заслужава да се бориш за любовта (Move mouse over for detailed description.)
 58   TV 7  90:00   12:00 (68%) 
 
 Baby TV 
 59   TV Evropa  21:30   02:30 (30%) 
 
 Европа сутрин сутрешен блок
 60   TV Plus  21:30   01:00 (76%) 
 
 Писма до утре: Борис Карадимчев - Следите остават 3 еп., документален триптих (In memoriam)
 61   Viasat Explore  22:00   00:30 (53%) 
 
 Đaranski ratovi Ръсел срещу Леви (Move mouse over for detailed description.)
 62   Viasat History  22:00   01:45 (15%) 
 
 Шофьорски курс комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др. (Move mouse over for detailed description.)
 63   Fox Life  22:15   00:25 (4%) 
 
 Кое е това момиче? трети сезон (Move mouse over for detailed description.)
 64   National Geographic  22:00   01:00 (26%) 
 
 Разследване на самолетни катастрофи Смъртоносен наклон (Move mouse over for detailed description.)
 65   AXN  22:10   01:00 (10%) 
 
 Възприятия сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2014 (Move mouse over for detailed description.)
 66   Cartoon Network  22:12   00:18 (22%) 
 
 Невероятният свят на Гъмбол 
 67   Disney Channel  22:00   00:30 (53%) 
 
 Мега-чудесата на калинката и черния котарак 
 68   FOX  21:30   00:55 (83%) 
 
 Макгайвър втори сезон (Move mouse over for detailed description.)
 69   Nickelodeon  22:05   00:30 (36%) 
 
 Пес Патрул 
-