Програмата в момента - EPG
Timezone autodetect : -07:00 (DST:1). Select different timezone: (including +1h Daylight saving)

No Channel Start Long Title Description
 1   Action Plus HD  21:45   01:45 (25%) 
 
 Neznost криминален, трилър, САЩ, 2009, Режисьор: Джон Полсън, В ролите: Ръсел Кроу, Майкъл Кели, Лора Дърн, Таня Кларк, Алексис Джена
 2   Alfa TV  22:00   03:00 (6%) 
 
 Добро утро, българи сутрешен блок
 3   AMC  22:00   01:35 (12%) 
 
 Кечистка драма с Регина Бафф, Милдред Бърк.
 4   Animal Planet  22:00   00:25 (48%) 
 
 Braca iz mocvare Роби и Стивън помагат на съсед в беда. А докато поправя счупена ограда, Стивън вижда няколко опасни бегълци от фермата, които трябва да се заловят.
 5   ArenaSport 1  22:00   00:30 (40%) 
 
 SPORTING GREATS: Babe Ruth  
 6   ArenaSport 2  22:00   01:45 (11%) 
 
 MOZZART KOĐARKAĐKA LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Partizan Kođarka  
 7   ArenaSport 3  22:00   02:00 (10%) 
 
 ITALIJANSKA LIGA:Pescara - Roma Fudbal  
 8   ArenaSport 4  22:00   02:00 (10%) 
 
 GRČKI KUP: AEK Athens - Olympiakos Piraeus Fudbal  
 9   AXN  22:00   00:50 (24%) 
 
 Откуп сезон 1, епизод 4, екшън, криминален, Канада, 2017 (Move mouse over for detailed description.)
 10   Balkanika  21:00   04:00 (30%) 
 
 Tick-Tack 
 11   BNT 1  21:00   03:00 (40%) 
 
 Денят започва информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов (Move mouse over for detailed description.)
 12   BNT 2  22:00   02:00 (10%) 
 
 Добро утро с БНТ 2 информационен блок (Move mouse over for detailed description.)
 13   BNT HD  22:00   00:30 (40%) 
 
 Арена спорт обзор на деня
 14   BNT World  21:00   03:00 (40%) 
 
 Денят започва сутрешен блок (Move mouse over for detailed description.)
 15   bTV  21:30   03:00 (23%) 
 
 Тази сутрин информационно предаване с водещ Антон Хекимян
 16   bTV HD  21:30   03:00 (23%) 
 
 Тази сутрин информационно предаване с водещ Антон Хекимян
 17   bTV Action  21:30   01:30 (46%) 
 
 Легендата за Кора анимация
 18   bTV Cinema  22:00   02:15 (8%) 
 
 Ризоли и Айлс: Криминални досиета сериал, с. 7, еп. 3, 4 (Move mouse over for detailed description.)
 19   bTV Comedy  22:00   01:00 (20%) 
 
 Модерно семейство комедиен сериал (Move mouse over for detailed description.)
 20   bTV Lady  22:00   01:00 (20%) 
 
 Тайните на времето сериал (Move mouse over for detailed description.)
 21   Cartoon Network  22:00   00:25 (48%) 
 
 Стивън Вселенски 
 22   City TV  21:00   04:00 (30%) 
 
 CITY WAKE UP 
 23   Comedy Central  91:00   12:00 (60%) 
 
 Comedy Central 
 24   Comedy Plus  21:00   01:30 (80%) 
 
 Malo veca panda анимация, Германия, Китай, 2011, Режисьор: Грег Мануринг
 25   Destination BG  21:00   01:30 (80%) 
 
 Запеяли две планини... Надка Вълчанова документален филм (Move mouse over for detailed description.)
 26   Diema  21:30   01:00 (70%) 
 
 Зина - принцесата воин сериал, сезон 2 (Move mouse over for detailed description.)
 27   Diema Sport 2  19:00   04:00 (80%) 
 
 Край на програмата 
 28   Discovery Channel  21:50   00:50 (44%) 
 
 Бързи и шумни: Лошият Бронко - част 1 Момчетата превръщат "Бронко" от 1976 г. в хот-род, като превишават бюджета си. Затова Ричард спешно търси автомобили за реставрация и продажба.
 29   Disney Channel  21:55   00:25 (68%) 
 
 Псевдокотка 
 30   Disney Junior  22:00   00:25 (48%) 
 
 My friends Tigger & Pooh 
 31   DM Sat  91:00   12:00 (60%) 
 
 DM Sat 
 32   EKids  22:00   00:45 (26%) 
 
 Клуб Уинкс анимационен сериал
 33   Eurosport 1  21:00   01:30 (80%) 
 
 Lijeū-Bastonj-Lijeū, Belgija  Лиеж-Бастон-Лиеж
 34   Eurosport 1 HD  21:00   01:30 (80%) 
 
 Lijeū-Bastonj-Lijeū, Belgija  Лиеж-Бастон-Лиеж
 35   Eurosport 2 North  22:00   01:00 (20%) 
 
 Svetsko prvenstvo, Aragon, Đpanija: 1. trka  Гран При на Арагон
 36   Evrokom  21:00   04:00 (30%) 
 
 Делници следобеден блок с водещ Николай Колев (Move mouse over for detailed description.)
 37   Fan TV  22:00   04:00 (5%) 
 
 Утрото сутрешен музикален блок
 38   Fen Folk TV  21:00   02:00 (60%) 
 
 По ранни зори сутрешен блок
 39   FilmBox  22:00   01:25 (14%) 
 
 Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма, САЩ, 2011 (Move mouse over for detailed description.)
 40   Fine Living Network  22:00   00:30 (40%) 
 
 Ловци на къщи Голяма къща в Минеаполис
 41   Folklor TV  22:00   00:20 (60%) 
 
 Златен фонд 
 42   Fox  22:10   00:25 (8%) 
 
 Психаротерапия трети сезон (Move mouse over for detailed description.)
 43   Fox Crime  21:45   00:50 (54%) 
 
 Глейдс втори сезон (Move mouse over for detailed description.)
 44   Fox Life  21:50   00:55 (40%) 
 
 Грозната Бети първи сезон (Move mouse over for detailed description.)
 45   Happy TV  20:30   06:30 (26%) 
 
 Jutarnji program: Dobro jutro Srbijo!  
 46   History Channel  22:00   00:25 (48%) 
 
 На лов за автомобили 
 47   History HD  22:00   00:25 (48%) 
 
 На лов за автомобили 
 48   Hobby lov  22:00   00:30 (40%) 
 
 Прасета и ловци тв поредица, 48 еп. (Move mouse over for detailed description.)
 49   Hobby TV HD  22:00   00:30 (40%) 
 
 Дестинация България: Силистра - 3 част тв поредица (Move mouse over for detailed description.)
 50   Hobby TV  22:00   00:30 (40%) 
 
 Рейсинг екстрийм тв поредица, трети сезон, 91 еп. (Move mouse over for detailed description.)
 51   Kanal 3  22:05   00:25 (28%) 
 
 Имате думата повторение
 52   Kino Nova  21:45   01:00 (45%) 
 
 Скандал повторение, сериал, сезон 3 (Move mouse over for detailed description.)
 53   Magic TV Bulgaria  21:00   03:00 (40%) 
 
 MAGIC СТАРТ 
 54   MTV Hits  20:00   03:00 (73%) 
 
 Wake Up With Hits! 
 55   NatGeo Wild  22:00   00:24 (50%) 
 
 Диво меню: Прясна морска храна Речната и морската храна често са богати на протеини, витамини и минерали, като и двете имат важно място в менюто на много животни.
 56   NatGeo Wild HD  22:00   00:24 (50%) 
 
 Диво меню: Прясна морска храна Речната и морската храна често са богати на протеини, витамини и минерали, като и двете имат важно място в менюто на много животни.
 57   National Geographic  22:10   00:55 (3%) 
 
 Невероятният д-р Пол Ветеринари, готови, приготви се, старт! (Move mouse over for detailed description.)
 58   Nickelodeon  91:00   12:00 (60%) 
 
 Nickelodeon 
 59   Nova Sport  17:45   07:15 (61%) 
 
 Край на програмата 
 60   Nova TV  22:00   02:30 (8%) 
 
 Здравей, България сутрешен блок на NOVA (Move mouse over for detailed description.)
 61   On Air  21:30   04:00 (17%) 
 
 България сутрин важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
 62   Perviy Kanal  21:00   03:00 (40%) 
 
 Добро утро развлекателно предаване (Move mouse over for detailed description.)
 63   Planeta Folk  21:40   00:50 (64%) 
 
 Росна китка музика за настроение
 64   Planeta HD  22:05   00:55 (12%) 
 
 Show Time музикална програма
 65   Planeta TV  22:00   00:30 (40%) 
 
 Класика в жанра хитовете през годините
 66   Ring BG  21:00   02:00 (60%) 
 
 Дивата муха 
 67   RTS 1  22:05   01:55 (6%) 
 
 Jutarnji program  
 68   RTV 1 Vojvodina  22:05   00:20 (35%) 
 
 Agrodnevnik 
 69   Skat TV  22:00   03:15 (6%) 
 
 Ранни вести Сутрешен информационен блок с водещ Венцислав Тоцев.
 70   Sport Plus HD  21:00   04:30 (26%) 
 
 Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт WTA Premier, повторение
 71   Super 7  91:00   12:00 (60%) 
 
 ID Xtra 
 72   TCM  22:00   00:25 (48%) 
 
 Стивън Вселенски 
 73   The Voice  21:00   04:00 (30%) 
 
 Snooza 
 74   Tiankov TV  91:00   12:00 (60%) 
 
 Tiankov TV 
 75   TLC  22:00   01:00 (20%) 
 
 Devojcice i dijademe: Bljestavi snovi Сблъсъкът на отборите: Бляскави мечти (Move mouse over for detailed description.)
 76   TV Evropa  21:30   02:30 (28%) 
 
 Европа сутрин сутрешен блок
 77   TV Plus  21:30   01:00 (70%) 
 
 Свободна зона: Трудно ли ще се постига парламентарно съгласие? гост: Димитър Главчев публицистично предаване, повторение
 78   Viasat Explore  21:00   01:15 (96%) 
 
 Каубои в студени води Нищо не е приключено до самия край (Move mouse over for detailed description.)
 79   Viasat History  22:00   02:15 (8%) 
 
 Ризоли и Айлс: Криминални досиета сериал, с. 7, еп. 3, 4 (Move mouse over for detailed description.)
 80   Viasat Nature  21:30   02:30 (28%) 
 
 Жива връзка сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
 81   24 Vesti  23:02   00:28 (35%) 
 
 Народна Музика 
 82   Alfa MK  23:00   00:30 (40%) 
 
 Алфа 07:00 
 83   Alsat M  23:00   00:30 (40%) 
 
 Музика 
 84   ERA  23:10   01:00 (3%) 
 
 Muzicka programa 
 85   Kanal 5  23:00   04:00 (5%) 
 
 Здраво Македонијо 
 86   Kanal 5+  23:00   03:30 (5%) 
 
 Документарна серија 
 87   MRT1  22:45   02:30 (18%) 
 
 Македонија наутро - инфостудио 
 88   MRT2  23:05   01:55 (6%) 
 
 Разбудисе со нас - утринска програма 
 89   MRT3  21:00   04:00 (55%) 
 
 МТВ Собраниски канал 05:00 
 90   Nasa TV  23:00   00:30 (40%) 
 
 За Балансот, За Нас - забавно информативна програма 
 91   Sitel  23:10   01:20 (2%) 
 
 Ја сакам Македонија - утринска програма 
 92   Sitel 3  22:30   03:00 (23%) 
 
 Документарна програма 
 93   Telma  23:00   00:15 (80%) 
 
 Македонска забавна музика 
 94   TV Sonce  23:00   01:30 (13%) 
 
 Футсал 
 95   A1 Report  16:00   08:00 (77%) 
 
 Report TV Programe
 96   ABC News  91:00   08:00 (90%) 
 
 Edicion informativ Lajme nga vendi dhe bota
 97   Alsat-M  20:20   02:00 (93%) 
 
 Program dokumentar 
 98   Baby TV  16:00   08:00 (77%) 
 
 STV Folk Muzikë popullore
 99   Bang Bang  21:20   01:20 (65%) 
 
 Stina e gjuetisë Film për fëmijë (Move mouse over for detailed description.)
 100   BCTV Europe  21:45   01:30 (30%) 
 
 Gara e fundit Film.
 101   Channel One  16:00   08:00 (77%) 
 
 Rrokum TV Programe
 102   Cufo TV  21:35   01:25 (43%) 
 
 Kënga e detit Film per femije (Move mouse over for detailed description.)
 103   Digi Gold  21:00   01:46 (67%) 
 
 786 Nocturnal Animals Neo-Noir / Psychological-Thriller (Move mouse over for detailed description.)
 104   Era TV  16:00   08:00 (77%) 
 
 TV Art Programe
 105   EXPLORER histori  21:40   00:50 (64%) 
 
 Balada e kalit irlandez Qytetërim (Move mouse over for detailed description.)
 106   EXPLORER natyra  21:15   01:00 (95%) 
 
 Nga Meksika ne Amerike 2 Mrekullitë e botës (Move mouse over for detailed description.)
 107   EXPLORER shkence  20:55   02:20 (55%) 
 
 Udhëtim në qendër të planetit Dokumentar (Move mouse over for detailed description.)
 108   Film Aksion  20:30   01:55 (88%) 
 
 Beteja për Vjenën Aksion, epik (Move mouse over for detailed description.)
 109   Film Autor  20:50   01:40 (82%) 
 
 Banditi i Orgosolos Regjia: Vittorio De Seta (Move mouse over for detailed description.)
 110   Film Drame  20:50   02:20 (58%) 
 
 Inteligjencë artificiale Dramë, fantashkencë (Move mouse over for detailed description.)
 111   Film Hits  20:45   02:05 (69%) 
 
 Kapitali Thriller (Move mouse over for detailed description.)
 112   Film Komedi  20:55   01:40 (77%) 
 
 Kur fluturojnë elefantët Komedi (Move mouse over for detailed description.)
 113   Film Thriller  21:05   01:55 (58%) 
 
 Në vijën e vdekjes Thriller, fantazi (Move mouse over for detailed description.)
 114   Film Nje HD  21:55   01:45 (16%) 
 
 Pompei Aksion-Sub. Ang (Move mouse over for detailed description.)
 115   Film Dy HD  21:25   02:45 (28%) 
 
 Avatar Aksion-Sub. Ang (Move mouse over for detailed description.)
 116   First TV  16:00   08:00 (77%) 
 
 First TV Programe.
 117   Folklorit  16:00   08:00 (77%) 
 
 Folklorit Muzike (Move mouse over for detailed description.)
 118   Junior TV  21:25   00:55 (85%) 
 
 Gjimnastët Olimpike Pjesa 19 (Move mouse over for detailed description.)
 119   Klan Kosova  21:40   01:20 (40%) 
 
 ORA E FUNDIT  (Move mouse over for detailed description.)
 120   Klan TV HD  21:00   01:20 (90%) 
 
 Rudina Emision Live (Move mouse over for detailed description.)
 121   KTV  22:05   00:10 (70%) 
 
 Koha e lajmeve  (Move mouse over for detailed description.)
 122   MAD TV  22:00   03:30 (5%) 
 
 Morning tunes. 
 123   Music AL  16:00   08:00 (77%) 
 
 Muzikë shqiptare  (Move mouse over for detailed description.)
 124   My Music  14:00   09:00 (91%) 
 
 My Music Hits Muzike (Move mouse over for detailed description.)
 125   News 24  21:00   02:00 (60%) 
 
 Edicion lajmesh 
 126   Plus HD  21:20   01:05 (80%) 
 
 Rindërtimi i Qëndrës Tregtare Vija e horizontit - Pj 3 (Move mouse over for detailed description.)
 127   RTV 21  22:00   01:00 (20%) 
 
 Programi i RTV21 
 128   Scan TV  16:00   08:00 (77%) 
 
 Programet e Scan Tv  (Move mouse over for detailed description.)
 129   Supersport 1  12:00   12:00 (85%) 
 
 Sport News  (Move mouse over for detailed description.)
 130   Supersport 2  22:00   02:00 (10%) 
 
 Sassuolo-Napoli Futboll-Rts (Move mouse over for detailed description.)
 131   Supersport 3  22:00   02:00 (10%) 
 
 Atalanta-Bologna Futboll-Rts (Move mouse over for detailed description.)
 132   Supersport 4  12:00   12:00 (85%) 
 
 'INFO' 'INFO' (Move mouse over for detailed description.)
 133   Supersport 5  12:00   12:00 (85%) 
 
 'INFO' 'INFO' (Move mouse over for detailed description.)
 134   Supersport 6  12:00   12:00 (85%) 
 
 'INFO' 'INFO' (Move mouse over for detailed description.)
 135   Stinet  22:00   00:50 (24%) 
 
 Blue Bloods 1 Sezoni IV (Move mouse over for detailed description.)
 136   STV Folk  22:00   01:00 (20%) 
 
 Rise & Shine with BabyTV Frien 
 137   SuperSonic TV  16:00   08:00 (77%) 
 
 Supersonic Muzike (Move mouse over for detailed description.)
 138   Top Channel HD  21:00   01:20 (90%) 
 
 Pasdite ne Tch Show (Move mouse over for detailed description.)
 139   Top News  16:00   08:00 (77%) 
 
 TopNews 24 ore lajme (Move mouse over for detailed description.)
 140   3 Plus  21:45   00:46 (58%) 
 
 Mos u dorezo pj 58 Mos u dorezo pj 58 (Move mouse over for detailed description.)
 141   BBF  21:00   05:00 (24%) 
 
 Programet e BBF  (Move mouse over for detailed description.)
 142   ERA TV  16:00   08:00 (77%) 
 
 TV Art Programe
 143   Fox Life  21:50   00:55 (40%) 
 
 Грозната Бети първи сезон (Move mouse over for detailed description.)
 144   Kanali 7  21:00   05:00 (24%) 
 
 Kanali 7 Lajme  (Move mouse over for detailed description.)
 145   Luxe TV  22:00   01:00 (20%) 
 
 DESTINATION FRANCE DESTINATION FRANCE (Move mouse over for detailed description.)
 146   National Geographic  22:10   00:55 (3%) 
 
 Невероятният д-р Пол Ветеринари, готови, приготви се, старт! (Move mouse over for detailed description.)
 147   RTV 21 Plus  21:00   05:00 (24%) 
 
 Programet e RTV 21 Plus  (Move mouse over for detailed description.)
 148   Sofia  21:59   00:24 (54%) 
 
 Lepurushët e dritës  (Move mouse over for detailed description.)
 149   TIP TV  21:02   02:13 (52%) 
 
 Kronikat e Narnias - Princi Kaspian Kronikat e Narnias - Princi Kaspian (Move mouse over for detailed description.)
 150   Tring Comedy  21:15   01:42 (55%) 
 
 Një histori e çuditshme dashurie Një histori e çuditshme dashurie (Move mouse over for detailed description.)
 151   Tring Fantasy  22:10   01:35 (2%) 
 
 Piratet e hapesires Piratet e hapesires (Move mouse over for detailed description.)
 152   Tring History  21:30   00:45 (93%) 
 
 Sekretet e arsenalit Sekretet e arsenalit (Move mouse over for detailed description.)
 153   Tring Max  20:50   02:00 (68%) 
 
 Police ne perleshje Police ne perleshje (Move mouse over for detailed description.)
 154   Tring Planet  21:26   00:59 (77%) 
 
 Si e ndihmoi Toka njerëzimin Si e ndihmoi Toka njerëzimin (Move mouse over for detailed description.)
 155   Tring Shqip  17:35   06:25 (71%) 
 
 Dokumentar shqiptar Dokumentar shqiptar (Move mouse over for detailed description.)
 156   Tring Super  21:00   02:00 (60%) 
 
 Rënia e Shtëpisë së Bardhë Rënia e Shtëpisë së Bardhë (Move mouse over for detailed description.)
 157   Tring Tring  21:55   00:24 (70%) 
 
 Prudence Petitpa Prudence Petitpa (Move mouse over for detailed description.)
 158   Tring World  22:01   00:30 (36%) 
 
 Si prodhohet makina Si prodhohet makina (Move mouse over for detailed description.)
 159   Vizion Plus  14:30   08:25 (91%) 
 
 Lajmet e Darkes Lajmet e Darkes (Move mouse over for detailed description.)
 160   AXN  22:00   00:50 (24%) 
 
 Откуп сезон 1, епизод 4, екшън, криминален, Канада, 2017 (Move mouse over for detailed description.)
 161   Cartoon Network  22:00   00:25 (48%) 
 
 Стивън Вселенски 
 162   COMEDY CENTRAL  91:00   12:00 (60%) 
 
 Comedy Central 
 163   Disney Channel  21:55   00:25 (68%) 
 
 Псевдокотка 
 164   Disney Junior  22:00   00:25 (48%) 
 
 My friends Tigger & Pooh 
 165   FOX  22:10   00:25 (8%) 
 
 Психаротерапия трети сезон (Move mouse over for detailed description.)
 166   MTV Hits  20:00   03:00 (73%) 
 
 Wake Up With Hits! 
 167   NAT GEO WILD  22:00   00:24 (50%) 
 
 Диво меню: Прясна морска храна Речната и морската храна често са богати на протеини, витамини и минерали, като и двете имат важно място в менюто на много животни.
 168   Nickelodeon  91:00   12:00 (60%) 
 
 Nickelodeon 
-